Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

     İLK-SEZ Endüstriyel Otomasyon olarak, 10 yılı aşkın süredir otomasyon teknolojilerindeki tecrübe ve becerimizi, müşterilerine fiyat/fayda oranı en yüksek olacak şekilde çözümler sunmaktayız. Endüstrinin lokomotifi SIEMENS ile Otomasyon Çözüm Ortağı olarak iş yaşamına devam eden firmamız, OPKON ve LAPP Kablo gibi sektöründe belirleyici ve lider olan markaların ürünlerinin siz değerli müşterilerimiz ile en uygun koşullarda buluşmasını sağlamaktayız.

     İLK-SEZ Endüstriyel Otomasyon mühendislik çalışmalarının yanı sıra satış, danışmanlık, bakım ve servis hizmetleri ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Otomasyon, proje, taahhüt ve iş planlaması gibi müşteri odaklı çözümler sunarak iş ortağınız olmayı hedeflemektedir.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Endüstriyel Otomasyon Sistemleri ve Elektrik Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı ” konularında faaliyet gösteren firmamız  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

·        Müşterilerimiz ile tasarım, efektif fiyatlandırma, devreye alma aşamalarında her zaman birlikte olarak, optimum sistem kurulumu ile  müşteri odaklı  çalışmak,

·        Hızlı, doğru çözüm sunma özelliği gelişmiş, yöneticisi, çalışanı ve tüm personeli ile her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinmiş dinamik kadro yapısı ile müşterilerinin yanında olmak,

·        Sektöründe güvenilir ve lider firma olmak,

·        Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirmek,